11 دلیل برای این که آنلاین بیمه بخریم

عمر و اموال هر فرد در معرض ریسک مرگ ،ناتوانی ، فقدان وحتی تخریب قرار دارد.این ریسک ها می توانند به زیان های مالی و جانی منجر شوند.بیمه، شیوه ای محتاطانه برای انتقال چنین ریسک هایی به یک شرکت بیمه گر است .به همین دلیل انواع مختلفی از بیمه نامه ها هم چون بیمه عمر، بیمه بدنه خودرو، بیمه شخص ثالث و …. تدوین شده اند تا در شرایط مختلف ، شرکت بیمه گر بتواند در رفع خسارت های وارده به اشخاص و اموال نقش موثری را ایفا نماید.خرید بیمه به دو صورت آفلاین از شعب بیمه و آنلاین از سایت های بیمه ای مقدور است. در حال حاضر ، افراد  به کسب وکارهای اینترنتی بیش از پیش توجه و اعتماد می کنند. خرید بیمه به صورت آنلاین و دریافت آن درب منزل به مراتب از یافتن یک دوست آگاه ، رفتن به مراکز خرید و استعلام و مقایسه قیمت ها آسان تر است. درک انتظارات و نحوه تاثیر انتخاب بر خریدآنلاین بیمه ،فرایند را تسهیل می کند.حال در ادامه می خواهیم 11 دلیل را برای خرید آنلاین بیمه مطرح کنیم :

1) خرید آنلاین بیمه در24 ساعت شبانه روز در 7 روز هفته (حتی روزهای تعطیل)

با توجه به زندگی پرمشغله امروز که عموما همه افراد از صبح تا ساعاتی از شب درگیر کار و ترافیک هستند، وجود کسب و کارهای آنلاین این مزیت را به همراه دارد که در ساعاتی که افراد از روزمرگی به دورند و عموما هم فروشگاه های آفلاین تعطیل هستند، به خریدآنلاین بیمه بپردازند.

2) مدیریت زمان

با مراجعه به سایت vabimeh.ir ، دیگر مجبور به تحمل ترافیک و شلوغی شهر نیستید.بدون اتلاف وقت و به راحتی با چند کلیک بیمه خود را خریداری کرده و درب منزل دریافت نمایید.این بعد از منظر صرفه جویی هزینه ای در رفت و آمد و محل پارک خودرو، باعث افزایش توان خرید مشتریان خواهد شد.

 3) کسب اطلاعات مختلف بیمه ای

اینترنت منبع پاسخگویی به سوالات مختلف است.هر سوال بیمه ای که داشته باشید ، با جستجوی کوچکی در بلاگ سایت "وَبیمه" یا پرسش به صورت تلفنی یا از راه های مختلف ارتباطی با کارشناسان ما ،به پاسخ خود دست یابید.

4) تحویل رایگان

مشتری هنگام خروج از منزل برای خرید بیمه ، باید هزینه حمل و نقل را نیز در کنار خرید اصلی خود  در نظر بگیرد؛ اما سایت "وَبیمه"  با مزیت هایی که برای مشتریان درنظرگرفته، امکان ارسال رایگان را نیز برای مشتریان خود فراهم آورده است.

5) دسترسی بیشتر به خدمات و محصولات

با توجه به عدم وجود محدودیت زمانی و مکانی برای خرید اینترنتی بیمه از سایت "وَبیمه"، مشتریان می توانند بیمه مدنظر خو را به راحتی خریداری نمایند. هم چنین در شرایطی نظیر آلودگی هوا ، شیوع بیماریهایی نظیر کرونا یا شرایط نامساعد جوی، خرید اینترنتی بیمه می تواند کمک ساز باشد.

6) تخفیف بیمه و کمپین های ویژه

معمولا سایت های بیمه ای برای وفاداری مشتریان خود تخفیف ها و کمپین های متنوعی در شرایط و مناسبت های مختلفی در نظر می گیرد. گاهی نیز همکاری های مشترکی با سایر کسب وکارها داشته و به این طریق ،مشتریان می توانند ضمن خریدآنلاین بیمه از مزایای همکاری این شرکت با سایر شرکت ها نیز برخوردار گردند.

7) دریافت خدمات باکیفیت بالاتر

فضای آنلاین  این امکان را می‌دهد تا به سؤالات مشتریان پاسخ  داده شود ، وبینارهایی برای فروش یا تبلیغات برگزار کرده و به مشکلات مشتریان رسیدگی گردد. همه‌ی این کارها بدون اتلاف وقت انجام می‌شوند. فقط کافی است یک بار ویدئویی یا لیستی از سؤالات رایج  تهیه کرده  و سال‌ها مشتریان‌ را برای دریافت پاسخ‌شان به صفحه‌ی مربوط به آنها ارجاع دهید. با این کار، نه تنها در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید بلکه خدمات بهتری نیز به مشتریان ارائه می‌دهید.

سایت "وَبیمه" تمامی اطلاعاتی را که مشتریان به آن نیاز دارند، درست موقعی که به آن نیاز دارند در اختیارشان می گذارد . این یعنی تماس‌های تلفنی برای حل مشکلات کمتر می‌شوند و خدمات با کیفیت به مشتریان ارائه می گردد.

8) دسترسی به نظرات مصرف کننده ها

در کسب وکارهای آنلاین ، شما می توانید به راحتی در بخش نظرات، توضیحات سایر مصرف کننده ها و مشتری ها را در مورد یک محصول بخوانید و آگاهانه تصمیم گیری کنید.

9) پاسخگویی سریع تر

یکی از مزایای کسب و کارهای آنلاین  این است که امکان پاسخگویی به  سفارش‌های خرید، پیشنهادات و دیگر نیازهای مشتریان به سرعت و در لحظه را به همراه دارد. در کسب و کارهای آنلاین ، سفارش‌های مشتریان سریع ثبت و تأیید می شوند .در فروشگاه‌ها یا شرکت‌های سنتی، ثبت سفارش‌ها معمولا از طریق تماس تلفنی انجام می‌گیرد و روند ثبت و پیگیری آن توسط کارمندان انجام می‌شود. بسته به میزان کارهای روزانه‌ی کارکنان، رسیدگی به سفارش ممکن است روزها طول بکشد. اما کسب و کارآنلاین به  شما این امکان را می‌دهد که نه تنها سفارش‌‌ها، بلکه سایر اطلاعات مدنظر خود را فورا بررسی نموده و درخواست های خود را تحقق بخشید.

10) جلوگیری از آلودگی هوا و کمک به محیط زیست

بازار صنایع سوختی هر روزه با افزایش و کاهش هزینه های سوخت در جدال هستند. یکی از مزایای خرید آنلاین بیمه  این است که افراد دیگر برای خرید نیاز به وسایل نقلیه ندارند در نتیجه هزینه ای برای سوخت پرداخت نخواهند کرد و مسئولیت اجتماعی حفاظت از محیط زیست نیز تحقق می یابد.

11) اطلاع از قوانین و تغییر شرایط بیمه ای

 تغییرات قوانین و شرایط بیمه ای امری رایج در صنعت بیمه است و از آن جا که این امر با میزان خسارت ها و بعد مالی بیمه نامه ها گره خورده است ، آگاهی از آن ها می تواند به بیمه شونده در تصمیم گیری های خود کمک کند .

در کل، با توجه به نکات مذکور در صورت تمایل به خرید اینترنتی ، در پروسه  خرید بیمه ، شما می‌توانید از مشاوره و پشتیبانی تخصصی سایت "وَبیمه" ، استفاده کنید. در واقع وب سایت ما  با تیم مشاوره حرفه‌ای خود، به تمام سوالات و ابهامات شما در زمینه بیمه‌های مختلف پاسخ می‌دهد.

حتی در هنگام خرید برخی از بیمه نامه ها ، امکان خرید اقساطی نیز از سایت "وَبیمه" فراهم شده است.پس از خرید بیمه، بیمه‌نامه شما به سرعت صادر شده و در اسرع وقت و به صورت رایگان به آدرس مورد نظرتان ارسال خواهد شد.
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :